içinde

Serenay Sarıkaya Yine Gündemde

Geçtiğimiz günlerde göğüslerindeki silikonların patladığı iddia edilen Serenay Sarıkaya önceki gün ilk defa Nişantaşı’nda bir estetik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

#1

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bu defa bambaşka bir konu ile magazin gündemini meşgul ediyor.

#2

Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

#3

Serenay Sarıkaya'nın hastaneye giriş için adını Seren Kaya yaptığı söylentileri dilden dile yayılmıştı. Fakat Sarıkaya'nın menajeri isim iddiasını yalanlamıştı. Bunun üzerine hastane yönetimi açıklama yapmıştı.

#4

Özel hastanenin Başhekimi, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında 'sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı' şeklinde haberler yayınlanmıştır."

#5

"Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur" dedi.

#6

Tüm bu iddiaların ardında başarılı oyuncu geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki estetik merkezinden çıktıktan sonra apar topar hızlıca aracına binerken görüntülendi.

#7

Basın mensupları oyuncuya "Estetik için mi geldiniz?" sorusuna Sarıkaya, "Acelem var, lütfen daha sonra sizinle konuşalım" cevabını vererek oradan hızlıca ayrıldı.

#8

Öte yandan Serenay Sarıkaya, üç¸ yıl önce memesinde tespit edilen kitle nedeniyle bıc¸ak altına yatmıs¸tı.

Bu gönderi bizim güzel ve kolay başvuru formu ile oluşturuldu. Gönderinizi oluşturun!

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

İşte Dünyanın En Çok Para Kazandıran İlginç Meslekleri

Akıllara Durgunluk Veren Gelenek!