içinde

Albert Fish: Yamyam seri katil

Seri katillerin en yaşlısı kim mi? İsmi Albert Fish. Kendisi tarihe geçen en yaşlı seri katil. Albert Fish’in işlediği korkunç cinayetler, yaşamı, yamyamlıkları Molatik’e konu oldu. İşte Albert Fish’in korkunç hikayesi.

#2 Yetimhaneye terk edildi

1870 yılında Washington DC’de dünyaya geldi Albert Fish. Babasını 5 yaşındayken kaybetti ve asıl hikayesi başladı. Annesi onu yetimhaneye terk etti. Orada yaşadıkları ise ileride olacakların sebebi oldu. 4 yıl boyunca yetimhanede kaldı ancak sürekli fiziksel ve psikolojik şiddetin yanı sıra cinsel istismara da uğradı. 4 yılın sonunda annesi onu geri almak için geri geldi. Ancak Albert için artık her şey çok geçti.

#3 İğrenç işlere imza attı

Gençlik yıllarında ise yaşadığı korkunç şeylerin etkileri görülmeye başlandı. Acıdan zevk alan Albert Fish dışkı yeme ya da idrar içme gibi anormal davranışlar sergilemeye başladı. 20 yaşına geldiğinde ise içindeki canavar dışarı çıktı. Annesiyle yaşadığı evin yakanındaki erkekleri kandırıp onlara tecavüz etti. Gittiği bir müzede karşılaştığı ikiye ayrılmış erkek cinsel organı, parafilisi (Cinsel sapkınlık) saplantılı bir hale getirdi onu.

#4 Evlilik onu değiştirdi

Bu sadist davranışlar sonrası evlenen Albert Fish’in hayatı bir anda değişti. Garip hareketleri yine mevcuttu. 1898’de evlenen Albert Fish 1917’de boşanmıştı. 6 çocuk sahibi olmuştu. Çocukları ‘garip’ davranışlarının boşanmadan sonra arttığını söylemişlerdi. Çocuklarını da sadomazoşist eğilimlerle yetiştirmişti. Kendi sadist oyunlarına onları katıyor, çiğ et yemelerini istiyordu.

#5 Cinayetlere başladı

Testere, balta, kasap satırı gibi aletlerle cinayetlerini işlemeye başladı Albert Fish. Hedefinde özellikle çocuklar vardı. Kuzuların Sessizliği filminin Hannibal Lecter’ın vücut bulmuş hali gibiydi. 1903 yılında ilk kez gözaltına alındı ama cinayetten değil hırsızlıktan.

#6 27 yıl cinayet işledi

Albert Fish 27 yıl boyunca cinayet işlemeye devam etti. Özellikle hedefinde çocuklar vardı. İtiraf ettiği 3 cinayet vardı ancak serbest kaldığı 65 yıl boyunca kaldığı her bölgede 100'den fazla çocuğu öldürdüğünü ileri sürdü.

#7 Çocukları seçmesinin sebebi…

Korkunç seri katil yakalandıktan sonra ise korkunç itiraflarda bulundu. Çocukları hedef almasının sebebi ise çocukların etinin lezzetli(!) olduğunu iddia etmesiydi. Yediği hiçbir hindinin çocukların yarısı kadar lezzetli olmadığı söyledi.

#8 Gelen mektup işleri değiştirdi

Hayatını değiştiren olay ise 10 yaşındaki Grace Budd'ı kaçırılıp öldürülmesiydi. 1928 yılında öldürülen çocuğun annesine cinayette 6 yıl sonra bir mektup geldi. Kızına yapılan zulümleri, başına neler geldiğini anlatan bir mektuptu. Mektupta; göndericinin, Grace'in kucağına oturttuğu ve onu öptüğü yazıyordu. Ardından onu yemeye karar verdikten sonra boğup, etlerini parçalayarak pişirdiği şeklinde devam ediyordu. Yazılanlar arasında, Grace'in cinsel istismara uğramadığı sadece öldürülerek yendiği de verilen ayrıntılar arasındaydı. Grace'in cesedini parçalayan Fish, bazı parçaları kaldığı pansiyona getirdi ve 9 gün boyunca hiç dışarı çıkmadan bu parçaları pişirip yiyerek mastürbasyon yaptı.

#9 Polis eliyle koymuş gibi buldu

Daha sonra kaçmaya başlayan Fish, 1934 yılında kendi hatası yüzünden, kendisini yakalamayı kişisel bir konu haline getiren polis William King'in eline düştü. "Brooklyn Vampiri", Budd ailesine, kızlarını nasıl öldürüp yediğini anlatan mektuplar göndermesi nedeniyle yakalandı. 1910’da cinayetlere başladığını söyledi. 1935 yılında yargılanmasının sonunda deliliğine kanaat getirildiyse de elektrikli sandalyede idam cezasına çarptırıldı. Kararı duyunca "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım" dedi. Albert Fish'in idam cezası, 16 Ocak 1936 tarihinde Sing Sing Hapishanesi'nde bir elektrikli sandalyede gerçekleşti.

Bu gönderi bizim güzel ve kolay başvuru formu ile oluşturuldu. Gönderinizi oluşturun!

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Yeni Doğan Bebeğini Dolaba Kitleyip Ölüme Terk Etti!

İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görünt